1. Czas realizacji zamówienia
Ponieważ każdy produkt Noso jest przygotowywany indywidualnie, czas realizacji zamówienia może wynieść od 2 do 10 dni roboczych w zależności od zamówienia. Zawsze staramy się możliwie skrócić czas dostawy, a w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji, zostanie oszacowana dokładna data dostawy. W przypadku zainteresowania większą ilością lub krótkim czasem dostawy prosimy o uprzedni kontakt w celu potwierdzenia dostępności.

2. Opis zabezpieczenia wysyłki
Każdy produkt Noso jest starannie pakowany w trosce o jego bezpieczną drogę do Państwa. Posiadamy odpowiednie kartony oraz wypełniacze gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo przesyłki. Jeżeli przesyłka w transporcie ulegnie zniszczeniu, wyślemy Państwu towar ponownie. Produkty Noso pakujemy z największą starannością i dbałością o detale.

3. Jak zamówić?
Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa transakcji, wszystkie produkty Noso możemy wystawić na portalu aukcyjnym Allegro:4. Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie w wiadomości e-mail na nasz adres . Pamiętaj, że zwracany produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar należy przesłać na własny koszt. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.